sobota, 5 listopada 2011

21. Zaskoczenie i zabawne akcenty

Dziś zjawiliśmy się na małej sali MOSiR trochę wcześniej, ponieważ byliśmy ciekawi meczu MONTAN STAL z Hotelem Galicja Ulanów i chciałabym poświęcić kilka słów temu meczowi.
Przyszliśmy na początek drugiego seta i zaskoczeniem zauważyliśmy, iż Galicja prowadzi 1:0 w setach.

W trakcie oglądania rozgrywki można powiedzieć, że wcale nas to nie zdziwiło, ponieważ grali dobrą siatkówkę. Wprawdzie zarówno w drugim jak i w trzecim secie MONTAN doganiał Galicję punktowo i był remis, to kilka efektownych i skutecznych bloków siatkarzy z Ulanowa przesądziło o wyniku meczu. I takim oto sposobem Hotel Galicja Ulanów pokonał drużynę MONTAN STAL 3:0.

Po kilkunastu minutach rozgrzewki rozpoczął się mecz WP-Transfer z Medyczną Szkołą Policealną. W porównaniu z poprzednim sezonem MSP grało lepiej, ale dało się odnieść wrażenie, iż łatwo się poddawali i jakby nie wierzyli, że z WP-Transferem da się nawiązać walkę. W drużynie MSP pojawiało się niestety bardzo dużo błędów, co wykorzystywali ich przeciwnicy. Drużyna WP-Transfer zdawała się bawić grą i zyskiwali ogromną przewagę dzięki bardzo dobrej zagrywce. W składzie drużyny nastąpiła dziś mała zmiana na pozycji rozgrywającego – kapitana Janka Rutkowskiego zastąpił Maciej Skalny.

Dzisiejszym zabawnym akcentem był „rzut za 3 punkty”. Zawodnik MSP wykonał mocny atak, który zamiast trafić w boisko, wrzucił piłkę do kosza :-D Gratulujemy celności!

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0 dla WP-Transfer
(25:11, 25:15, 25:7).