84. Finał III Memoriału

Wczorajsze eliminacje miały swoją kontynuację w  późno-wieczornych spotkaniach towarzyskich.
Było pysznie.
A dziś tj.22.04.2012 od godzin porannych trwały boje o trofea i dobre wrażenie.
Kiedy dotarłem na główną halę MOSIR-u trwał pojedynek o finał pomiędzy warszawskim "Cyrkiem z Bukaresztu" a janowską "Eską SKF". Bez większych kłopotów wygrała młodzież ze Stolicy 2:0, zapewniając sobie miejsce w finale.
Następni w kolejce stawili się, a właściwie stawiali się odwieczni rywale z ligi: MontanStal & WPTransfer.
Zapowiadało się na zacięty pojedynek.
Walka była, ale przewaga naszych chłopaków była wyraźna niemal we wszystkich elementach.
2:0 dla transferowców dało im awans do finału,
a montanowcy musieli zmobilizować się do walki o ostanie wolne miejsce na "pudle".
rozgrzewka WPT

MontanStal

W tym samym czasie na małej sali trwały pojedynki o dalsze miejsca. Po niecało półgodzinnej przerwie rozpoczęły się "duży" i "mały" finał.

Montan, jak doniosły zaprzyjaźnione osoby nieco szybciej, choć niełatwo zdobył III-cie miejsce.
Nasi w pełnym poświęceniu,gdy sił ubywało z każdą minutą, gdzie każde zagranie pogłębiało zmęczenie,
walczyli z niezmordowaną warszawską młodzieżą. Wygrali jednego seta, ale musieli uznać wyższość w trzech innych. Zajęli zasłużone II-gie miejsce w III Memoriale T.Duszyńskiego.
Tyle bieżącej relacji. Podsumowanie Memoriału już wkrótce.