niedziela, 23 września 2012

91. Turniej w Medyce

Już wczoraj dotarła do nas ta informacja, ale dziś znamy szczegóły i możemy poinformować oficjalnie o kolejnym sukcesie naszej drużyny.
Drużyna WP-Transfer udała się do miejscowości Medyka, by rozegrać mecze w kameralnym turnieju. Kameralnym, ponieważ razem z naszą drużyną wzięły w nim udział trzy zespoły.
Turniej rozgrywano na zasadzie "każdy z każdym" i grano trzy sety bez względu na wynik.
Jak donosi Marcin Rąpała, nasza drużyna zaczęła rozgrywki od meczu z ekipą z Oleszyc (IV liga Podkarpacia). Pomimo drobnych problemów z utrzymaniem koncentracji, pod koniec setów potrafiła się zmobilizować i wygrała ten mecz 3:0.
Kolejnym przeciwnikiem była drużyna z Przemyśla, która podobnie jak poprzednicy gra w IV lidze Podkarpacia. Pierwszy set naszej ekipie nie wyszedł, ale dwa następna rozegrano już bardzo dobrze i WP-Transfer wygrali 2:1.
Tym samym wygraliśmy turniej. Miejsce na podium było wprawdzie pewne, ale dobrze, że jesteśmy jednak na tym najwyższym stopniu ;-)

Z ciekawostek - drużyna po raz kolejny grała w eksperymentalnym składzie - Paweł Kania, Paweł Bazan, Rafał Szmejda, Rafał Hasiak, Wiktor Wojciechowski, Marcin Rąpała.

Z relacji wynika, że na pochwałę zasługują wszyscy, a szczególne podziękowania są dla Rafała "Peji" Hasiaka i Rafała "Rafcia" Szmejdy za wsparcie nas w turnieju. Podczas meczów mógł też sprawdzić się nasz nowy rozgrywający, 17-letni Wiktor "Wiśnia" Wojciechowski. Zastępuje on naszego kapitana Janusza Rutkowskiego, który na jakiś czas z przyczyn zdrowotnych musiał zawiesić aktywność sportową, ale będzie wspierał drużynę i doradzał jako trener.

Dziękujemy za doniesienia z innych parkietów i czekamy na rozpoczęcie zmagań w naszej lidze amatorskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz