sobota, 22 lutego 2014

144. Mecz z Hotelem Galicja Ulanów

Dwa pierwsze mecze skończyły się wynikiem 3:0  na korzyść Fachowca  i Montan Stal.

Nasza drużyna zmierzyła się dziś z Hotelem Galicja Ulanów, który grał (ostatnio często) w pięcioosobowym składzie.

Na początku pierwszego seta to Galicja prowadziła jednym lub dwoma punktami. Dopiero w połowie seta Transfer dogonił wynik, a potem zdobył przewagę. Należy zaznaczyć, że ten set był dość wyrównany. Między innymi obie drużyny popełniały trochę za dużo błędów. Po obu stronach siatki zawodnicy grali dobrze w obronie, ale Galicja lepiej blokowała.

Drugi set zaczął się od skutecznej zagrywki "transferowców". Dzięki niej zbudowali sobie od początku dużą przewagę i resztę partii grali "na luzie". W końcówce Galicja poprawiła przyjęcie i swoją grą starała się uzyskać w secie dobry wynik.

Zaciętość z poprzedniej partii przełożyła się na trzeciego seta. Galicja grała składniej i skuteczniej.
Po stronie WP-Transferu pojawiały się błędy komunikacyjne i zepsute zagrywki. Do końca seta nie udało im się wyrównać wyniku i ostatecznie przegrali 22:25.

Na czwartego seta nasza drużyna wyszła bardziej skoncentrowana. Dzięki zagrywce udawało im się rozstrzygać akcje na swoją korzyść. Galicja popełniała w tym secie więcej błędów technicznych i nie potrafiła poradzić sobie z przyjęciem.

Dało się jednak zauważyć, że obie drużyny grały dziś na luzie i z uśmiechem.
Mecz zakończył się zwycięstwem WP-Transferu.