sobota, 29 listopada 2014

156. Mecz ze Strażą

Po raz kolejny WP-Transfer rozegrał mecz rano, a dzisiejszym przeciwnikiem byłą Straż Pożarna, która w zeszłym sezonie była jedyną drużyną, która pokonała aktualnego mistrza.
Jednak w pierwszym secie, to Transfer grał lepiej, a strażacy mylili się w przyjęciu i w zagrywce.
Kolejna partia rozpoczęła się podobnie, lecz w pewnym momencie nasza drużyna przysłowiowo "stanęła", a przeciwnicy sukcesywnie budowali swoją przewagę, która w końcówce seta wyniosła 6 oczek. W tym momencie na zagrywkę wszedł nasz rozgrywający Janek Rutkowski i dzięki jego trudnej zagrywce, Transfer obronił kilka piłek setowych. Po krótkiej walce na przewagi, tę partię zwyciężył 28:26.
Ostatni set był już bez historii, a nasza drużyna gładko zwyciężyła 25: 13, kończąc tym samym mecz wynikiem 3:0.

WP-Transfer - MARATON Straż Pożarna  3 : 0 (25:14, 28:26, 25:13)