sobota, 10 października 2015

170. Mecz z Fachowcem

Dziś dwa pierwsze mecze zakończyły się zwycięstwami Straży Pożarnej oraz Stelli (jeżeli otrzymaliśmy prawidłowe informacje). W pięciesetowym pojedynku Samaxu i Konzbudu, zwyciężyła drużyna Konzbudu.

Mecz naszej drużyny z Fachowcem nie trwał długo. W pierwszym secie dominował Transfer, zaś przeciwnicy popełniali dużo błędów w zagrywce. W kolejnej odsłonie zaprezentowali się już dużo lepiej, a gra toczyła się punkt za punkt. Jednak w końcówce seta, wróciła dobra zagrywka i dzięki temu Transferowcy zwyciężyli 25:20. W ostatniej partii, przez pierwszą połowę, nasza drużyna grała dobrze i skutecznie. Pod koniec wdarło się rozprężenie i Fachowiec zaczął zdobywać punkty seriami. Set ostatecznie zakończył się wynikiem 25:23 dla WP-Transferu.

WP-Transfer - Fachowiec 3:0 (25:14, 25:20, 25:23)