poniedziałek, 21 grudnia 2015

177. Mecz z Fachowcem

W ostatnią sobotę pierwsze trzy mecze skończyły się dość szybko. MARATON Straż Pożarna pokonała Leśnik ALS Rudnik 3:0. W kolejnym meczu, trochę niespodziewanie, Stella zwyciężyła z drużyną VAMOS również wynikiem 3:0.
Mecz zwycięzcy ligi 2014/2015, SAMAX wygrał 3:0 z KONZBUDem, choć trzeci set rozegrał się na przewagi. Ostatecznie górą był Samax zwyciężając 30:28.

Mecz WP-Transferu z Fachowcem był ostatni. Nasza drużyna zjawiła się niemal w pełnym składzie - brakowało tylko 2 zawodników. Wbrew pozorom nie wpłynęło to na poprawę gry. Od początku pierwszego seta prowadził Fachowiec, a transferowcy popełniali dużo błędów. Partia zakończyła się zwycięstwem Fachowca 25:18.
W kolejnym secie Transfer wzmocnił zagrywkę i to dzięki niej uzyskał kilkupunktowe prowadzenie i wygrał 25:17.
Trzeci set był najbardziej wyrównany i najprawdopodobniej dzięki boiskowemu ograniu i ponownie dobrym serwisom, górą był WP-Transfer. Podobnie wyglądała czwarta partia, ale od drugiej połowy to transferowcy grali skuteczniej. Set zakończył się wynikiem 25:16 dla WP-Transferu.

WP-Transfer - Fachowiec  3 : 1 (18:25, 25:17, 25:22, 25:16)

Szczegółowe wyniki wkrótce, jak tylko otrzymamy informacje.