sobota, 1 grudnia 2018

222. Kolejny mecz z Leśnikiem

Pierwszy dziś mecz rozegrany został pomiędzy BHP Stellą a Fachowcem. Stella prowadziła już 2:1 w setach, ale przeciwnik doprowadził do tie-breka. Niewiele brakło, by Stella wygrała piątą partię, ale w samej końcówce Fachowiec odrobił stratę i zwyciężył w całym meczu 3 : 2.

Nasza drużyna po raz drugi zmierzyła się w tym sezonie z Leśnikiem. Pierwsze dwa sety Transfer wygrał bez większych problemów. W trzecim jednak stracili koncentrację, a Leśnik przedłużył mecz zwyciężając 25:22. W czwartym secie już od początku do końca prowadzili Transferowcy i wygrali go 25:19 i cały mecz 3:1.

WP-Transfer - Leśnik ALS Rudnik  3 : 1 (25:14, 25:17, 22:25, 25:19)

Kompletne wyniki już są na stronie. Wrzuciłam także dwa rankingi, gdyż ten nasz, różni się od tabeli organizatora. Ponieważ my liczymy ratio setowe/punktowe, a organizator bierze pod uwagę bezpośrednie mecze, stąd rozbieżności.