sobota, 9 listopada 2013

133. Mecz z Domostawą

Gdy przybyliśmy na halę trwał właśnie emocjonujący mecz zespołów Stella i Leśnik. Wyniki w setach na tablicy wskazywał 2:1 dla Leśników i przez większość czwartej partii to oni prowadzili. Jednak Stella dogoniła wynik i zaczęła się gra na przewagi. Były i piłki setowe i meczowe, ale zacięty bój wygrała drużyna Stelli 32:30.
W tie-breku już tylko gonili wyniki i cały mecz ostatecznie wygrał Leśnik 3:2 zdobywając swoje pierwsze punkty w tym sezonie.

Mecz naszej drużyny z ZD Domostwa zaczął się z lekkim opóźnieniem.
Przez pierwszy set panowała na boisku i poza nim rozluźniona atmosfera. Mimo wyrównanego początku Transferowcy wypracowali sobie przewagę, którą utrzymali już do końca pierwszego seta i wygrali 25:15.

W drugim secie zaczęło się pojawiać sporo błędów. Z kolei Domostwa cierpliwie i dobrze grała w obronie oraz w polu zagrywki. Nie wystarczyło to jednak, by wygrać drugą odsłonę. Wynik 25:17 dla WP-Transfer.

Trzeci set wyglądał bardzo podobnie do drugiego. Zasadniczą różnicą było jednak to, że nasza drużyna nie uzyskała, większej niż dwa punkty, przewagi. W samej końcówce seta nasi przeciwnicy dogonili wynik przy stanie 23:23. Niestety znów zabrakło im szczęścia i trzecią partię wygrali Transferowcy.