niedziela, 15 marca 2015

166. Mecz z VAMOS

Ostatni mecz w drugiej rundzie WP-Transfer rozegrał z drużyną VAMOS.
Spotkanie zaczęło się z lekkim opóźnieniem . Pierwszy set bezproblemowo wygrali "transferowcy". Drugi natomiast był już bardziej wyrównany. Zawodnicy przeciwnej drużyny dobrze bronili, a także sprawiali problemy zagrywka. Niestety przez kilka błędów własnych pozwolili, by Transfer doprowadził do remisu i ostatecznie zwyciężył w drugim secie.
Ostatni set przebiegał już pod dyktando WP-Transferu, który głównie dzięki trudnej zagrywce, zakończył set wynikiem 25:16 i cały mecz 3:0.

WP-Transfer - VAMOS  3 : 0 (25:15, 25: 18, 25:16)

Był to ostatni mecz naszej drużyny w tej drugiej kolejce. Wcześniej po zaciętym, pięciosetowym pojedynku, Stella pokonała MARATON Straż Pożarną. Wyniki pozostałych meczów najprawdopodobniej dziś wieczorem.