niedziela, 18 października 2015

171. Mecz z Maratonem

Sobotnie spotkanie WP-Transfer i MARATON Straż Pożarna nie zapowiadało niespodzianki. Początkowo to nasza drużyna grała lepiej - dobrze broniła, a także straszyła trudną zagrywką. Strażacy starali się trzymać kontakt punktowy, a gdy prawie wyrównywali wynik, zdarzał się im prosty błąd.
Dwa pierwsze sety transferowcy rozstrzygnęli na swoją korzyść, wygrywając do 20 oraz do 19.

W kolejnej partii zaczęliśmy popełniać błędy w zagrywce, zaś Maraton zaczął grać dużo skuteczniej w ataku. W pewnym momencie Straż miała już 5 punktów przewagi. Dopiero w samej końcówce Transfer zaczął odrabiać stracone punkty, posyłając asy serwisowe. Niestety to nie wystarczyło i przegrali set 22:25.

W czwartym secie strażacy kontynuowali swoją dobrą grę. Dobrze bronili i wyprowadzali skuteczne ataki. WP-Transfer ciągle musiał gonić wynik, ale brakowało im już sił. Maraton wygrał 25:21, doprowadzając do remisu 2:2 w setach.

Tie-break wyglądał podobnie - wyraźnie widać było przewagę przeciwników. Strażacy szybko zdobyli kilka punktów, których transferowcy nie mogli odrobić. Zwyciężyli 15:10 w secie, oraz 3:2 w całym meczu.

WP-Transfer - MARATON Straż Pożarna   2 : 3 (25:20, 25:19, 22:25, 21:25, 10:15)