sobota, 8 października 2011

11. WP-Transfer kontra ZD Domostawa

Dziś odbył się mecz pomiędzy drużynami WP-Transfer i ZD Domostawa.
Przez pierwsze dwa sety zapowiadało się, iż Transferowcy jak zawsze wygrają 3:0. Niemalże wszystkie ataki z krótkiej "wchodziły" gładko jak nóż w masło.
Jednak trzeci set był pod znakiem dobrej gry drużyny z Domostawy. Od początku prowadzili, a WP-Transfer ciągle musiał gonić wynik. Wciąż jednak zachowywała się przewaga 2 punktów po stronie ich przeciwników.
W drugiej połowie seta, WP-Transfer doprowadziło do remisu, lecz od tego momentu walka toczyła się punkt za punkt. Pod koniec już mieli dwie piłki setowe, które niestety stracili dość łatwo, co skwapliwie wykorzystała przeciwna drużyna i to ostatecznie ZD Domostawa wygrała seta 26:24.
W czwartym secie WP-Transfer szybko wyszli na prowadzenie i do końca już je utrzymywali. Jednak podobnie jak w secie poprzednim secie, zdarzały się im "przestoje" i seriami tracili punkty. Pod koniec seta ZD Domostawa postraszyła zagrywką i odrobili starty, jednak ostatecznie to WP-Transfer wygrał tego seta i ostatecznie cały mecz.