sobota, 1 października 2011

07. Wynik meczu!

Dziś zostały rozegrane pierwsze mecze I rundy rozgrywek SWVA, a drużyna WP-Transfer zmierzyła się z Hotelem Galicja Ulanów.

Pierwszy set przebiegł dość gładko, natomiast już w drugim WP-Transfer roztrwonił wysoką przewagę 6 punktów. Hotel Galicja dogonił ich i w pewnym momencie było już 24:24, jedna presję wytrzymali ich przeciwnicy. Najwyraźniej drugi set nadwyrężył siły Galicji, gdyż w trzecim secie już od początku im nie szło, a wynik to potwierdzał (1:8 dla WP-Transfer).
Ostateczny wynik meczu - 3:0  dla WP-Transfer (25:16, 27:25, 25:13).

Zdjęcia z meczu:

Ponadto po prawej stronie został umieszczony terminarz rozgrywek. Wszelkie zmiany będą aktualizowane na bieżąco. Wkrótce planujemy również dodać tabelę z wynikami wszystkich drużyn grających w SWVA.