niedziela, 27 stycznia 2013

117. Mecz z Domostawa

Wczorajszy mecz z Zakładem Drzewnym Domostawa nie ma zbyt długiej historii. Każdy kolejny set wyglądał dość podobnie - tradycyjnie zaczynaliśmy od kilku-punktowej straty, następnie graliśmy punkt  za punkt, by w drugiej połowie seta wyjść na prowadzenie.
Nasi przeciwnicy wyszli dość nietypowym składem, a przynajmniej nam nieznanym. Pochwała za kilka dobrych ataków ze środka. Z zagrywką bywało różnie - albo wpadała ona w pół siatki, albo przewijała się przez taśmę i spadała w środek naszego boiska. Co ciekawe, Domostawa zdobyła tak sporo punktów, gdyż Transferowcy często nie podbijali takich piłek.
My mieliśmy problem ze skończeniem ataków, dlatego różnice punktowe w poszczególnych setach nie były aż tak duże.
Warty odnotowania jest fakt, że cały trzeci set na pozycji rozgrywającego zagrał nasz kapitan, Janek Rutkowski, który wraca już do zdrowia.

Mecz zakończył się bez większych problemów wynikiem:
WP-Transfer vs ZD Domostawa 3:0 (25:16, 25:18, 25:19).

Szczegółowe wyniki pozostałych meczy oraz aktualny ranking są już również dostępne na blogu.

UWAGA - odnośnie rankingu.
Aby był zgodny z regulaminem PZPS, ustalamy go według następujących zasad:
1. liczba zdobytych punktów; 2. wyższy stosunek setów; 3. wyższy stosunek małych punktów.
Dlatego od tego momentu pojawia się nowa rubryczka "ratio set". Niestety program nie uznaje dzielenia przez 0 dlatego też przy WP-Transfer jest pusta rubryka ;-)