sobota, 16 listopada 2013

134. Mecz z Hotelem Galicja Ulanów

Dzisiejszy mecz rozpoczął się kilka minut po 12 w południe i toczył się w nieco sennej atmosferze.
Pierwszy set przebiegł bez większych emocji. Po stronie Galicji pojawiło się wiele zepsutych zagrywek. Transferowcy wyszli na boisko skoncentrowani i przez większość czasu grali, co chcieli. Bardzo dużo punktów zdobyli też blokiem i w efekcie spokojnie wygrali 25:15.

Drugi set upłynął pod znakiem gry głównie jednej drużyny - WP-Transferu. Nasi przeciwnicy popełniali zdecydowanie zbyt dużo własnych, niewymuszonych błędów zdobywając w tym secie ledwie 11 punktów.

Trzeci set rozpoczął się dość zaskakująco, bo od 4 punktowego prowadzenia drużyny Galicji. Już na samym początku zafunkcjonowała im zagrywka i gra w kontrze. Nasza drużyna jednak wreszcie się obudziła i również dzięki trudnej zagrywce ze stanu 4:0 dla Galicji, szybko zrobił się remis. Tym razem po stronie Transferowców pojawiło się kilka przestojów i nawet, gdy zyskiwali kilkupunktowe prowadzenie, Galicja szybko ich doganiała. Sama końcówka seta była grą punkt za punkt do stanu 21:21. Jednak nie uświadczyliśmy dziś niespodzianki, ponieważ WP-Transfer zachował więcej cierpliwości w grze i ostatecznie zwyciężył 25:21.

WP-Transfer - Hotel Galicja Ulanów 3 : 0 (25:15, 25:11, 25:21)