sobota, 18 stycznia 2014

141. Poranny mecz

Dziś nasza drużyna rozegrała poranny mecz z Maratonem Straż Pożarna.

Początek spotkania był nieco senny i każda z drużyn popełniała błędy, głównie te w zagrywce. W pierwszej fazie seta trwała walka punkt za punt. Strażacy dobrze grali w obronie podbijając mocne ataki. Długie akcje w tym secie rozstrzygane były również na ich korzyść.
Transfer wciąż gra w nieco zmienionym składzie bez rozgrywającego, a mimo to ich gra jest skuteczna. Dziś głównie dzięki trudnej zagrywce udało im wygrać seta 25:19.

Drugi set zaczął się dla Transferu niezbyt dobrze. Strażacy postraszyli zagrywką i zbudowali sobie przewagę. Jak się okazało nie na długo. Nasza drużyna zorganizowała grę, wyrównała wynik, a potem stopniowo wypracowała sporą przewagę. W tym secie Straż popełniała dużą ilość błędów własnych, co przeniosło się na wynik. Ponownie wygrana przypadła Transferowi (25:19).

Trzeci set zaczął się bardzo dobrze dla drużyny WP-Transfer. Jednak po kilku niedokładnościach przeciwnicy doprowadzili do remisu przy stanie 13:13. W tej partii obie ekipy musiały być skoncentrowane, gdyż długi czas trwała walka punkt za punkt. Dzięki kilku dobrym akcjom i nietypowym zagraniom, Transferowi udało się zdobyć wreszcie kilka punktów przewagi i zwyciężyć 25:21.

WP-Transfer - MARATON Straż Pożarna   3 : 0 (25:19, 25:19, 25:21)