niedziela, 24 stycznia 2016

179. Mecz z Leśnikiem

Podczas wczorajszej kolejki, większość meczów zakończyło się dopiero w 4 setach.
W pierwszym spotkaniu MARATON Straż Pożarna pokonała Stellę 3:1. Z rozmów z zawodnikami wynikało, iż ci drudzy byli bardzo bliscy doprowadzenia do tie-breaka.

W kolejnym meczu VAMOS po gładko przegranym pierwszym secie z Konzbudem, w drugim secie przegrywał już 17:22, ale udało im się doprowadzić do remisu i zwycięstwa 25:23. W kolejnych partii nie dali już przeciwnikom żadnych szans i wygrali sety do 10 i do 16.

Mecz naszej drużyny z Leśnikiem nie miał długiej historii. Od początku prowadzili Transferowcy i jedynie w trzecim secie pojawiło się trochę problemów z koncentracją. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem WP-Transferu 3:0.

Na stronie są już wszystkie wyniki i nasz ranking. Różni się on tego, podanego na stronie MOSiR i jeżeli ktoś ma zastrzeżenia, prosimy o uwagi, najlepiej poparte regulaminem rozgrywek.