sobota, 30 stycznia 2016

180. Mecz z VAMOS

Na hali zjawiliśmy pod koniec trwającego meczu MARATON Straży Pożarnej i SAMAX. Z zasłyszanych informacji wynikało, że strażacy zagrali dobre spotkanie i pewnie zwyciężyli w spotkaniu 3:1.

WP-Transfer był przygotowany do meczu z drużyną VAMOS, aby zrewanżować się za porażkę w pierwszej rundzie. Co prawda początek pierwszego seta zaczął się od prowadzenia VAMOS 3:0, ale transferowcy szybko opanowali sytuację i do końca seta prowadzili, wygrywając ostatecznie 25:21.
Drugi set był dużo bardziej wyrównany. Obie drużyny nie mogły odskoczyć na więcej, niż jeden punkt. Dopiero w końcówce, WP-Transfer zdobył kilka punktów z rzędu i zwyciężył 25:22.
Ostatnia partia należała głównie do Transferu, który dzięki trudnej zagrywce zbudował sobie wysoką przewagę. Mimo krótkiego przestoju wygrali w secie 25:19 i w całym meczu 3:0.

WP-Transfer - VAMOS   3 : 0 (25:21, 25:22, 25:19)