sobota, 12 marca 2016

185. "Długa" kolejka

Dziś kolejka przedłużyła się do niemal godziny 16, bo aż dwa mecze rozstrzygnęły się dopiero w tie-breaku.

W pierwszym meczu zmierzył się VAMOS i MARATON Straż Pożarna. Po pięciosetowym boju zwycięstwo odniosła Straż.
Drugi mecz także mógł się przedłużyć, ale ostatecznie Samax pokonał Leśnik 3:1.
Mecz Fachowca ze Stellą zaczął się ze sporym opóźnieniem  i trwał pięć setów. Obie drużyny na przemian wygrywały w poszczególnych partiach. Po zaciętej końcówce czwartego seta, Stella doprowadziła do tie-breaka. Początkowo objęła prowadzenie, ale po zmianie stron Fachowiec zagrał skuteczniej i zwyciężył 3:2.

Mecz WP-Transferu zaczął się od kilkupunktowego prowadzenia ich wieloletniego rywala, czyli Konzbudu. prowadził on przez cały set, a Transfer popełniał dużo błędów. W końcówce nasza drużyna obroniła piłkę setową doprowadzając do wyniki 24:24, by ostatecznie wygrać 26:24.
Drugi set był najbardziej wyrównany. WP-Transfer zyskiwał niewielką przewagę, którą Konzbud szybko niwelował. Do samego końca trwała walka, z której zwycięsko wyszedł Transfer.
Trzeci set zaczął się od prowadzenia 4:0 naszej drużyny. Mimo kilku przestojów, ta partia została wygrana bez problemów do 15, a cały mecz zakończył się zwycięstwem WP-Transfer 3:0.

WP-Transfer - KONZBUD 3 : 0 (26:24, 25:23, 25:15)

Pozostałe zdjęcia w galerii. Szczegółowe wyniki i ranking powinny pojawić się jutro wieczorem lub w poniedziałek.