niedziela, 6 marca 2016

184. Mecz z Fachowcem

Ze wszystkich sobotnich meczów najciekawszy przebieg miało spotkanie pomiędzy drużynami SAMAX i KONZBUD, które zakończyło się dopiero w tie-breaku. Drużyny grały zacięty mecz, czego przykładem mogły być długie wymiany i skuteczne obrony. W piątym secie na początku prowadził Samax, ale po zmianie stron to Konzbud rozstrzygnął mecz na swoją korzyść.

KONZBUD - SAMAX  3 : 2

Mecz WP-Transferu i Fachowca przez pierwsze dwa sety nie przyniósł wiele emocji. Dzięki trudnej zagrywce i dobrej obronie, Transfer kontrolował mecz.
Trzeci set zaczął się od prowadzenia Fachowca. WP-Transfer wyrównał wynik, ale przeciwnicy ciągle odskakiwali na kilka punktów. Skuteczna gra Fachowca dała im piłkę setową. Transferowcy obronili się i doprowadzili do remisu 24:24, po czym zdobyli ostatnie dwa punkty i zwyciężyli w meczu 3:0.

WP-Transfer - Fachowiec  3 : 0 (25: 19, 25:10, 26:24)

Pozostałe wyniki i ranking już na stronie. Wszystkie zdjęcia z meczów w galerii.