sobota, 27 lutego 2016

183. Mecze po przerwie

Po przerwie związanej z feriami zimowymi, drużyny wróciły na parkiet.
W pierwszym mecz zmierzyły się drużyny MARATON Straż Pożarna i Konzbud. Gdy pojawiliśmy się na hali, strażacy prowadzili 2:1 w setach, ale w czwartej partii wyraźnie przegrywali 4-5 punktami. Wszystko wskazywało, że Konzbud odprowadzi do tie-breaka, ale MARATON w końcówce stopniowo odrabiał stratę. Doprowadził do remisu przy stanie 23:23 i ostatecznie zwyciężyli 3:1.

MARATON Straż Pożarna - KONZBUD  3 : 1

WP-Transfer zmierzył się dziś ze Stellą. Pierwszy set przebiegał pod znakiem dobrej i skutecznej gry Transferu, dzięki czemu wygrali bez problemu 25:15.
Druga partia zaczęła się od kilkupunktowego prowadzenia Stelli. Dopiero w połowie seta Transfer wrócił do gry dzięki trudnej zagrywce i zwyciężył 25:20.
3 set był najbardziej wyrównany. To jedna, to druga drużyna prowadziła 1 lub 2 punktami i do samego końca trwała zacięta walka. Dopiero w końcówce WP-Transfer odskoczył na kilka punktów i zakończył set wynikiem 25:21.

WP-Transfer - Stella   3 : 0 (25:15, 25:20, 25:21)