niedziela, 14 lutego 2016

182. Mecz z SAMAX

Rewanż w meczu drużyn WP-Transfer i SAMAX miał dłuższy przebieg, niż w rundzie zasadniczej. Wówczas Transfer spokojnie zwyciężył 3:0.
W sobotę mecz przebiegał inaczej. Przez pierwsze dwa sety albo jedna, albo druga drużyna obejmowała kilkupunktowe prowadzenie. Działo się to głównie za sprawą serii błędów, które popełniały obie drużyny.
W końcówkach Transfer był jednak skuteczniejszy i zwyciężył 25:21 i 25:22. Trzeciego seta bardzo dobrze zaczął SAMAX i cały czas prowadził, głównie za sprawą trudnej zagrywki i dobrej gry w obronie. Zarówno ten, jak i następny set wygrali bez problemów, doprowadzając tym samym do tie-breaka.
SAMAX zaczął piąty set od kilku punktów przewagi, ale po zmianie stron WP-Transfer wrócił do gry. Wyrównali oni wynik, a przeciwnicy popełniali błędy w ataku. Po nerwowej końcówce Transfer zwyciężył 15:13 i w całym meczu 3:2.

WP-Transfer - SAMAX  3 : 2 (25:21, 25:22, 16:18, 18:25, 15:13)

Wyniki i tabela (według naszych wyliczeń) już na stronie.