sobota, 1 października 2016

189. Początek ligi

Rozgrywki w lidze rozpoczęły się od zwycięstwa 3:0 Konzbudu ze Strażą Pożarną.
Kolejny mecz odbył się pomiędzy drużynami VAMOS i Orkan Nisko. Spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w tie-breaku, którego wygrał VAMOS 15:11 i tym samym cały mecz 3:2.

Niestety mecz WP-Transferu z połączonymi drużynami Stelli i Samaxu od początku nie wyglądał zbyt dobrze. W pierwszym secie od początku przeważała drużyna przeciwna i bez problemów wygrała 25:19.
Drugi set był najbardziej wyrównany, ale to Transfer wciąż musiał odrabiać starty. Kilkukrotnie udało się im doprowadzić do remisu, ale w końcówce Stella/Samax byli lepsi i zwyciężyli 25:20.
Trzeci set wyglądał podobnie do pierwszego - nasza drużyna popełniła dużo błędów, a przeciwnicy byli skuteczniejsi w każdym aspekcie gry.
Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem drużyny Stella/Samax.

WP-Transfer - Stella/Samax  0 : 3 (19:25, 20:25, 15:25).

Niestety serwis, na którym prowadzimy bloga, usunął jeden z gadżetów, dlatego linki do pełnej galerii zdjęć z meczów będą tymczasowo umieszczane na końcu notek.

Dostęp do całej galerii tradycyjnie jest w kolumnie po lewej stronie w zakładce Zobacz więcej: NASZA GALERIA.