sobota, 19 listopada 2016

193. Mecz z VAMOS

Dzisiejszy mecz z drużyną VAMOS, WP-Transfer rozegrał z samego rana.
Pierwsze dwa sety przebiegały pod dyktando jednej z drużyn. Pierwszy set padł łupem VAMOSu, w drugim WP-Transfer bez najmniejszych problemów zwyciężył do 13.
Kolejne partie były dużo bardziej zacięte. Trzeci set wygrał Transfer, zaś w czwartym do końca nie wiadomo było, która drużyna zwycięży. Ostatecznie drużyna VAMOS doprowadziła do tie-breaka, w którym przez większość czasu prowadzili. W końcówce Transfer dogoniły wynik i trwała długa walka na przewagi. To jedna to druga drużyna miała piłki meczowe, ale z tego pojedynku zwycięsko wyszedł VAMOS wygrywając 22:20.

WP-Transfer - VAMOS   2 : 3  (18:25, 25:13, 25:23, 23:25, 20:22)

Więcej zdjęć w galerii. Pozostałe wyniki wkrótce.