sobota, 26 listopada 2016

194. Mecz z Maratonem

Kolejny mecz naszej drużyny należał do długich i emocjonujących.
Dziś WP-Transfer zmierzył się z MARATON Strażą Pożarną i choć wystąpił w niedużym składzie, wygrał pierwszego seta 25:15.
W kolejnej partii Straż zagrała lepiej i do końca nie oddała kilku-punktowego prowadzenia. W końcówce Transfer starał się dogonić wynik, ale set rozstrzygnął się na korzyść Maratonu.
Trzeci set był najbardziej wyrównanym ze wszystkich i mimo nerwowej nerwówki, WP-Transfer zwyciężył 25:23.
Niestety w czwartej partii pojawiły się problemy z przyjęciem, co wykorzystali strażacy i zdecydowanie wygrali 25:17
Początek tie-breaka nie zaczął się dobrze dla Transferu, ale szybko udało im się wrócić do dobrej gry i uzyskać kilka punktów przewagi. Jednak dzięki trudnej zagrywce MARATON doprowadził do remisu 12:12. Po krótkiej walce na przewagi w piątym secie (16:14) i w całym meczu zwyciężyli strażacy.

WP-Transfer - MARATON Straż Pożarna  2 : 3  (25:15, 21:25, 25:23, 17:25, 14:16)