niedziela, 11 grudnia 2016

196. Mecz z Stella/Samax

Pierwszy sobotni mecz (Konzbud - MARATON Straż Pożarna) został przełożony na inny termin, dlatego spotkanie pomiędzy WP-Transferem a drużyną Stellą/Samax było pierwsze tego dnia.

Pierwszego seta Transfer zaczął słabo. Szybko jednak wyrównał wynik, by później do końca prowadzić kilkoma punktami i zwyciężyć 25:21.
Drugi set był najciekawszym ze wszystkich. Na początku wyraźnie prym wiodła drużyna Stelli, a w drugiej połowie partii to Transfer zremisował, a nawet prowadził kilkoma punktami. Jednak w końcówce lepsi okazali się przeciwnicy i wygrali 25:22. Podczas trwania tego seta było kilka długich wymian oraz niekonwencjonalnych zagrań, które przynosiły zaskakujące punkty.
Trzecia partia była tak samo wyrównana, a dzięki trudnej zagrywce i wytrzymaniu nerwowej końcówki zwyciężył WP-Transfer.
O czwartym secie można powiedzieć, że po prostu się odbył i grała tylko jedna drużyna - Stella/Samax. Bez większych problemów pokonali transferowców 25:15 i doprowadzili tym samym do tie-breaka.
Początek ostatniego seta przebiegał na początku równo, ale potem Stella/Samax zaczęli punktowo odskakiwać, by w efekcie zwyciężyć 15:11 i w całym meczu 3:2.

WP-Transfer   -  Stella/Samax  2 : 3 (25:21, 22:25, 25:23, 15:25, 11:15)