sobota, 17 grudnia 2016

197. Mecz z Fachowcem

Dziś WP-Transfer zmierzył się z Fachowcem i w całe spotkanie przebiegała pod znakiem wielu dyskusji nie tylko pomiędzy drużynami, ale także pomiędzy zawodnikami każdej z ekip.
Pierwszy set przez większość czasu przebiegał pod dyktando transferowców, głównie za sprawą trudnej zagrywki.
Drugi set był wyrównany, ale najbardziej charakterystyczne był częste dyskusje i zdobywanie puntów seriami. W końcówce lepszy okazał się WP-Transfer, który wygrał 25:20.
Trzecią partię lepiej rozpoczął Fachowiec i bardzo długo prowadził 2-3 punktami. Dopiero w drugiej połowie seta Transfer wyrównał wynik, zaś przeciwnicy zaczęli popełniać dużo prostych błędów.
Jednak przy piłce setowej gra WP-Transferu zacięła się, a Fachowiec zdobył 4 punkty z rzędu. Ostatecznie transferowcy zakończyli set skutecznym atakiem i zwyciężyli 25:22, a w całym meczu 3:0.

WP-Transfer - Fachowiec   3 : 0  (25:18, 25:20, 25:22)