sobota, 4 lutego 2017

200. Mecz z VAMOS

Na dzisiejszy mecz z VAMOS nasza drużyna zjawiła się w pełniejszym składzie niż w zeszłym tygodniu. Po kontuzjach wróciło także kilku naszych zawodników.
Mecz od początku układał się po myśli WP-Transferu. W pierwszym secie prowadzili od początku kilkoma punktami i zwyciężyli 25:17.
Początek drugiego seta zaczął się od prowadzenia VAMOS 4:0. Gdy transferowcy zrobili przejście, bardzo szybko odrobili stratę dzięki trudnej zagrywce, a tablica wyników po chwili wskazywała 9:5 dla WP-Transferu. Ta partia była najbardziej wyrównana, ale to nasza drużyna rozstrzygnęła ją na swoją korzyść wygrywając 25:22.
Trzeci set miał podobny przebieg do pierwszego. Transfer grał równo, zaś VAMOS dobre zagrania przeplatał zbyt dużą ilością zepsutych zagrywek. Głownie ten siatkarski element zaważył na ostatecznym wyniku seta i meczu  WP-Transfer wygrał w trzecim secie 25:17 i w całym meczu 3:0 biorąc tym samym rewanż za porażkę z pierwszej rundy.
WP-Transfer  -  VAMOS  3 : 0 (25:17, 25:22, 25:17)