Krótkie streszczenie pierwszych meczów:
MARATON - VAMOS 0 : 3
LEŚNIK ALS - ORKAN 3 : 2
FACHOWIEC - SAMAX 3 : 1

Ze względu na dwa poprzednie, zacięte pojedynki nasz mecz z tzw "odwiecznym" rywalem, Konzbudem, zaczął się z małym opóźnieniem.
Początek pierwszego seta przebiegał pod dyktando Konzbudu. W końcówce Transfer zaczął doganiać wynik, ale przegrał 22:25.
Druga partia zaczęła się prowadzeniem WP-Transferu 4:0, ale Kozbud szybko poprawił swoją grę i szybko ponownie wyszedł na prowadzenie i ostatecznie zwyciężył 25:20
Trzeci set bywa trudniejszy dla drużyny prowadzącej już 2:0. Trasferowcy zagrali w tej partii skuteczniej i prawie bez błędów, dzięki czemu wygrali 25:19.
Kolejny set był najbardziej wyrównany. To jedna, to druga drużyna wychodziła na jednopunktowe prowadzenie. Ale to Transfer popełnił w końcówce więcej błędów, co wykorzystał  Kozbud i zwyciężył w secie 25:18 i całym meczu 3:1.

WP-Transfer - KONZBUD  1 : 3  (22:25, 20:25, 25:19, 18:25)

Szczegółowe wynik oraz ranking już dostępne. Wszystkie zdjęcia w aktualnej galerii.