niedziela, 12 marca 2017

202. Drugi mecz z Orkanem

W ramach fazy play-off, drużyna rozegrała mecz rewanżowy z ORKANem Nisko. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0.
Wczorajsze spotkanie rozpoczęło się od bardzo zaciętego seta. Początek należał do niżańskiej drużyny, ale Transfer wrócił szybko do dobrej gry. Końcówka seta rozegrana została na przewagi. Transfer stracił kilkupunktowe prowadzenie z początku seta, a Orkan jako pierwszy miał piłkę setową. Jednak partia została rozstrzygnięta na korzyść WP-Transferu (26:24).
Drugi set miał podobny przebieg. Drużyny zdobywały seriami punkty, ale dzięki trudnej zagrywce w końcówce seta Transfer uzyskał dużą różnicę punktową i wygrał 25:21.
Dobra gra przeniosła się na kolejną partii, gdzie prowadził przede wszystkim WP-Transfer i bez problemu zwyciężył w secie (25:17) i meczu (3:0).

WP-Transfer - ORKAN Nisko  3 : 0 (26:24, 25:21, 25:17)