niedziela, 19 marca 2017

203. Kolejne mecze fazy play-off

Wczoraj rozegrane zostały pierwsze mecze o miejsca I - VI.
Dużą niespodziankę sprawił VAMOS wgrywając z Kozbudem 3:1.To pierwsza porażka Kozbudu od początku sezonu.

Nasza drużyna zmierzyła się z SAMAXem, z którym graliśmy w tym sezonie ze zmiennym szczęściem.
Wczorajszy mecz Transfer rozpoczął od zdecydowanego zwycięstwa w pierwszym secie 25:15. Kolejna partia była dużo bardziej wyrównana. Obie drużyny zdobywały punkty seriami. Transfer zdobywał przewagę, którą Samax dość szybko niwelował i był bardzo blisko wyrównania wyniku w setach. Ostatecznie wygrali transferowcy 25:23.
Cały trzeci set przebiegał pod dyktando Samaxu, który miał ciągle 2-3 punkty przewagi. Dopiero w końcówce WP-Transfer wyrównał wynik i po zaciętej końcówce zwyciężył w secie 25:23 i w całym meczu 3:0.

WP-Transfer - SAMAX  3 : 0 (25:15, 25:23, 25:23)