sobota, 13 stycznia 2018

208. Mecz z Fachowcem

Dzisiejszy mecz z Fachowcem miał kilka oblicz. Na początku pierwszego seta transferowcy wyraźnie przegrywali i mimo odzyskania kilku punktów w końcówce, nie udało im się  zwyciężyć (22:25).
Drugi set był zupełnym przeciwieństwem poprzedniego, ponieważ to Fachowiec zagrał słabo i Transfer łatwo wygrał 25:14.
Dwa następne sety miały podobny przebieg - przez pierwszą połowę każdego z nich Fachowiec prowadził 2-3 punktami, natomiast w drugiej Transfer odrabiał starty i zwyciężał w końcówkach odpowiednio 25:22 i 25:21. Oba zespoły rozegrały też kilka dłuższych, ciekawych wymian, ale dziś górą była drużyna WP-Transfer.

WP-Transfer - Fachowiec  3 : 1 (22:25, 25:14, 25:22, 25:21)

Wyniki pozostałych meczów podamy wkrótce.