sobota, 20 stycznia 2018

209. Mecz o pierwsze miejsce w tabeli

Dziś odbyły się wszystkie zaplanowane mecze.

Z tego, co udało nam się dowiedzieć - VEGA MOSiR wycofała się z rozgrywek i na jej miejsce weszła drużyna PHU Sarzyna. Jak w tym wypadku będzie wyglądała tabela, poinformujemy, gdy dostaniemy oficjalne informacje od organizatora.
______

EDIT
W komunikacie otrzymanym od organizatora, w tabeli pozostała jeszcze VEGA MOSiR, jednak już od rundy rewanżowej grać będzie drużyna PHU Sarzyna.
______

Tymczasem podajemy wyniki wszystkich dzisiejszych spotkań:

Fachowiec - PHU Sarzyna 3 : 0 (25:21, 25:14, 25:23)
KONZBUD - Sz. BHP T. Mazur Stella 3 : 1 (20:25, 25:12, 25:20, 25:19)
VAMOS - Leśnik ALS Rudnik 0 : 3 (18:25, 22:25, 18:25)

Mecz WP-Transferu z SAMAXem był meczem o pierwsze miejsce w tabeli. W tej kolejce jeszcze żadna z tych drużyn nie zaznała porażki.
W pierwszym secie przez cały czas jego trwania lepiej prezentowała się drużyna Transferu, a zawodnicy Samaxu popełniali więcej błędów.
Druga partia początkowo przypominała poprzednią, ale bardzo szybko przeciwnicy wyszli na 2-3 punktowe prowadzenie. Grali skutecznie atakiem i trudną zagrywką. Transfer dogonił wynik przy stanie 23:23 i od tego momentu zaczęła się gra na przewagi. Transferowcy mieli kilka setowych, ale ostatecznie zwyciężyli dopiero 28:26.
Kolejny set był nerwowy tylko w pierwszej jego fazie. Początkowo prowadził WP-Transfer, ale Samax szybko odrobił stratę w jednym ustawieniu. Dopiero w połowie tej partii dzięki trudnej zagrywce nasza drużyna wyszła na kilkupunktowe prowadzenie, którego już nie oddała do końca seta.

WP-Transfer - SAMAX 3 : 0 ( 25:17, 28:26, 25:19)