sobota, 10 marca 2018

213. Mecz rewanżowy z Konzbudem

Poprzedni mecz ze "starymi znajomymi" przed rozpoczęciem mógł się zaliczać do tych bardziej interesujących. W pierwszej kolejce, pomimo ogromu problemów, zwycięstwo wyszarpał Transfer.

W dzisiejszym spotkaniu najbardziej zacięty był pierwszy set. Żadna z drużyn nie wychodziła na więcej niż jedno-, dwupunktowe prowadzenie. Końcówka rozstrzygnęła się dopiero po grze na przewagi, gdzie zwyciężył Transfer 26:24.
Druga partia przebiegała w zupełności pod dyktando WP-Transferu, który od początku do końca utrzymywał bardzo dużą przewagę i wygrał 25:14.
Kolejnego seta Konzbud rozpoczął bardzo dobrze i przez pierwszą połowę obie drużyny grały równo. Potem to Transfer znów znacząco odskoczył i już łatwo wygrał 25:14.

To zwycięstwo umocniło naszą drużynę na pierwszym miejscu w tabeli, gdzie wciąż pozostają niepokonani.

WP-Tranfer - KONZBUD  3 : 0 (26:24, 25:14, 25:14)