niedziela, 25 marca 2018

214. Mecz z Fachowcem

Wczorajszy mecz z Fachowcem był przedostatnim w tym dniu, jak również w rundzie rewanżowej. Po świętach odbędzie się ostatnia kolejka, jednak nasza drużyna ma zapewnione już pierwsze miejsce.
Pierwszy set był pod kontrolą WP-Transferu, który cały czas utrzymywał kilka punktów przewagi i wygrał go 25:19. Kolejna partia był najbardziej wyrównana, ale tym razem to Fachowiec utrzymywał przewagę i doprowadził do remisu 1:1 w setach.
Trzeci set zaczął się dla Fachowca równie dobrze, ale Transfer dzięki trudnej zagrywce bardzo łatwo zwyciężył 25:16.
Podobny przebieg miał set czwarty, ale w końcówce Fachowiec zaczął bardzo szybko odrabiać starty. Z prowadzenia 8 punktami Transferu, bardzo zrobiły się tylko 1-2 punkty. Transferowi udało się wygrać ten set 25:22 i mecz 3:1.

WP-Transfer - Fachowiec  3 : 1 (25:19, 23:25, 25:16, 25:22)

Ponad to dołączamy się, nieco spóźnieni, ale wciąż szerze, do serdecznych życzeń zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności dla naszego rozgrywającego Janka Rutkowskiego. 100 lat!