środa, 11 grudnia 2013

138. Przełożony mecz ze strażakami

Jak wspominaliśmy, nasza drużyna przełożyła swój sobotni mecz z Maratonem PSP, który odbył się dziś w sali gimnastycznej stalowowolskiego liceum im. KEN.

Krótko o meczu.
Pierwszy set przebiegał początkowo pod dyktando Transferu. Drużyna grała dobrze i dokładnie, budując sobie sporą przewagę. W pewnym momencie coś zaszwankowało w przyjęciu, a nasi przeciwnicy dzięki dobrej zagrywce, stopniowo odrabiali straty w jednym ustawieniu. Jednak dzięki kilkupunktowej przewadze, pomimo chwilowych nerwów w końcówce, Transfer zwyciężył w secie 25:19.

Drugi set był dużo bardziej wyrównany już od pierwszych piłek. Straż broniła bardzo dużo piłek, a po naszej stronie pojawiło się więcej błędów. Drużyny walczyły niemal do końca punkt za punkt, jednak szala zwycięstwa przechyliła się na stronę WP-Transfer i wygrali oni set 25:21.

Trzeci set został zupełnie zdominowany przez naszą drużynę. Zdobili oni bardzo wysoką przewagę już na początku i mimo kilku późniejszych błędów, spokojnie zwyciężyli 25:14.