sobota, 21 stycznia 2012

50. WP-Transfer i GENTLEMAN Straż Pożarna

Dzisiejszy poranny mecz WP-Transfer i GENTLEMAN Straży Pożarnej był całkiem ciekawy już od pierwszego seta. Strażacy jako drużyna są coraz lepsi i grają bardzo dobrze. Zaprezentowali to dziś w pierwszym secie i na początku to oni byli ten jeden punkt na prowadzeniu i bardzo długo nasza drużyna nie mogła przełamać tej bariery. Nie pomogła nawet wspaniała obrona kapitana naszej drużyny (niestety nie została uwieczniona). Obie drużyny zresztą grały bardzo ambitnie, jednak na wyniki wpłynęła duża ilość popsutych zagrywek i set zakończył się wynikiem 25:21 dla WP-Transfer.
W kolejnym secie pojawiło ponownie bardzo dużo błędów w zagrywce u obu drużyn, ale szczęście tym razem dopisywało „Transferowcom”. Wszyscy zdążyliśmy już zaobserwować, że gdy WP-Transfer wypracuje sobie kilku punktową przewagę, grają zupełnie na luzie. Natomiast Strażacy grali trochę zbyt nerwowo. Set zakończył się wynikiem 25:14 dla WP-Transfer.
W trzecim secie nasi przeciwnicy nadal starali się jak mogli, lecz jedna bardzo długa akcja, kiedy obie drużyny popisywały się bardzo efektownymi i ofiarnymi obronami, sprawiła, ze Strażacy najwyraźniej opadli z sił. WP-Transfer wreszcie poprawił zagrywkę i gładko zdobywali punkty, posyłając kilka asów. Ostatecznie zwyciężyli wysoko, 25:6.