sobota, 11 lutego 2012

59. Dwunasta kolejka

Gdy przyszliśmy, okazało się iż jest drobne przesunięcie w czasie z meczami i właśnie trwał pojedynek Zakładu Drzewnego Domostawa z MONTAN Stal, a na tablicy wyników widniało 1:1 w setach. Co więc można powiedzieć o tym meczu - odnosi się wrażenie, że zespól z Domostawy bardzo się poprawił. Pokazali dziś kilka ciekawych zagrań i pomysłowo prowadzili grę. Brakowało im jednak czasem dokładności i zwyczajnego szczęścia. Ono z kolei dziś sprzyjało drużynie MONTANu. Ostatecznie to właśnie MONTAN po zaciętej walce zwyciężył 3:1. (w setach: 25:12, 24:26, 25:18, 25:22).

Mecz WP-Transfer z Profile Vox zaczął się krótko po godzinie 14. I już od początku dało się zauważyć, że nasza drużyna podeszła do dzisiejszego pojedynku na luzie, zwyczajnie bawili się grą. Z kolei członkowie drużyny Profile Vos najwyraźniej w ogóle nie mogli się ze sobą porozumieć przez co stracili masę punktów. Szczególnie brakowało ataków i dostarczali tylko piłkę na naszą stronę, co zostało przez Transferowców niemal zawsze wykorzystane. Gorzej, gdy zbytnio "napalali się" i nie kończyli prostych piłek,a i bywało tak, ze piłka tradycyjnie wpadała po prostu w środek boiska. Dzisiejsza siłę WP-Transfer jednak stanowiła przede wszystkim zagrywka - i w tym elemencie zdecydowanie "królował" Marcin Skrzypczyk zdobywał nawet po 5 punktów pod rząd i to jemu należałoby przyznać tytuł najlepszego zawodnika meczu.
Dzięki temu zwycięstwu nasza drużyna umocniła się na pozycji lidera.

Ostateczny wynik: WP-Transfer - Profile Vox 3:0 (25:18, 25:14, 25:16)

Dzięki uprzejmości naszej pani fotograf, mamy tym razem całkiem pokaźny zbiór zdjęć zarówno z meczu MONTANu z Domostawą jak i z naszego.

Wyniki pozostałych meczów i aktualny ranking można znaleźć obok, po prawej stronie.

2 komentarze:

  1. Dla przypomnienia: mecz zakończył MR, występujący w nowym "wypasionym" obuwiu.

    OdpowiedzUsuń
  2. ... skończył bo już Janek nie mógł wystawić piąty raz na drugą linie do Skrzypola :)

    OdpowiedzUsuń