W dniu dzisiejszym zakończyła się runda rewanżowa Amatorskiej Ligii Siatkówki SWVA w Stalowej Woli.
Wyniki poszczególnych meczów wyglądały następująco:

GENTLEMAN Straż Pożarna – ZAKŁAD DRZEWNY Domostawa  0:3 (22:25, 25:27, 23:25)
HOTEL GALICJA Ulanów – MSP 3:0 (25:22, 25:11, 28:26)
PROFILE VOX – LEŚNIK ALS Rudnik - 2:3 (23:25, 25:22, 21:25, 25:16, 14:16)

I właśnie na wyżej wymieniony mecz przyjechaliśmy, a tablica wyników wyświetlała:

Trzeba powiedzieć, iż gra drużyn po obu stronach była niezwykle chaotyczna, ale jednocześnie ofiarna. Niestety obraz gry psuli swoim zachowaniem niektórzy zawodnicy. Leśnik miał wiele okazji, by zakończyć mecz w tie-breaku, ale roztrwonili swoją przewagę; ostatecznie wygrali to spotkanie.

Potem na boisku wyszły wyczekiwane dziś drużyny MONTAN Stal i WP-Transfer i przyszedł czas na "mecz na szczycie".
Pierwszy set zapowiadał naprawdę twardą walkę. Nasi przeciwnicy zdecydowanie lepsi byli w przyjęciu oraz skutecznie straszyli nas zagrywką. W jednym ustawieniu odrobili nawet 4 punktową przewagę i już do końca seta walka toczyła się punkt za punkt, ale to ostatecznie WP-Transfer zwyciężył 25:23.
Najwyraźniej ta pierwsza partia dała naszym zawodników do myślenia i po złym początku drugiego seta, zniwelowali swoje błędy i grali lepiej. Tak jak zawsze, gdy wypracowali sobie przewagę grali swobodniej i przez dwa następne sety nie pozwalali na zbytnie tracenie tej przewagi. W moim odczuciu MONTAN zgubił gdzieś swoją dobrą formę z zeszłego sezonu i psuli sporo piłek w ataku. Trzeba przyznać, że potrafili postraszyć zagrywką i popisali się kilkoma dobrymi obronami. W rundzie rewanżowej to jednak nasi byli ponownie górą i utrzymali swoją pozycję lidera w tabeli. Mecz zakończył się wynikiem:

WP-Transfer - MONTAN Stal 3:0 (25:23, 25:17, 25:16).

Wszystkie mecze ostatniej rundy wyglądały na zacięte, każdy chciał wypaść jak najlepiej.