LEŚNIK ALS Rudnik - GENTLEMAN Straż Pożarna 1 : 3
TRANSFER – ZAKŁAD DRZEWNY Domostawa 3 : 0

O więcej o całkiem emocjonującym i zaskakującym meczu naszej drużyny wkrótce.

2 komentarze:

1. Galicja Ulanow 1 : 3 Zielona Siodemka

OdpowiedzUsuń
  2. Galicja gral w 5, co w pewien sposob jest tradycja tego zespolu, Zielona Siodemka za wszelka cene chyba chciala udowodnic Galicji, ze porazka 3:0 z pierwszej rudny byla wpadka w ich wykonaniu. Drugi mecz w rundzie rewanzowej Galicja oddala walkoweremwl. Pierwszy set przebiegal pod dyktando Zielonej Siodemki, jak pozostale dwa zwycieskie sety tej druzyny. Galicja byla bardzo nerwowa w calym meczu, nawet w 3 secie doszlo do ostrej sprzeczki pod siatka. Galicja za wszelka cene probowala Siodemke zaskoczyc mocna zagrywka z wyskoku, lecz to nie byl ich dzien, zagrywki ladowaly w autach, a nawet kilka razy na scianach. Zielona Siodemka grala swoje i pewnie dazyla do zwyciestwa. Drugi set, Galicja dzielnie walczyla i odrobila kilku punktowa strate i wygrala ten set. Krotka relacja w meczu. Podpis : Osoba bezstronna.