sobota, 1 marca 2014

145. Krótki mecz z Fachowcem

Mecz WP-Transfer był ostatnim w dniu dzisiejszym, jednak gdy przyszliśmy na halę, trwał jeszcze pojedynek Montan Stal ze Stellą. Wynik na tablicy wskazywał już 2:0 w setach dla Montanu, ale trzecią partię wygrała drużyna Stelli. Niestety w czwartym secie mieli duży problem z przyjęciem zagrywki i w całym meczy zwyciężył Montan  3 : 1.

Nasza drużyna stawiła się na swój mecz w mocnym składzie. Dziś wszyscy wyszli na boisku mocno skoncentrowani. Wyniki poprzednich kolejek wyraźnie wskazują, że drużyna Fachowca jest w formie.
Początek pierwszego seta był wyrównany, ale potem Transfer zaczął skutecznie grać w polu serwisowym. Przeciwnicy mieli problemy z przyjęciem, co nasza drużyna wykorzystywała i bez problemów wygrała 25:17.
Drugi set zaczął się od prowadzenia transferowców i tak już zostało, dzięki skutecznej zagrywce wszystkich zawodników z drużyny.
Kolejna partia zaczęła się podobnie jak pierwsza. Jednak tym razem to Fachowiec wypracował sobie dwupunktową przewagę, którą utrzymywał przez większość czasu. W pewnym momencie były to już nawet 4 punkty, a wszystko dzięki dobrej i sprawnej grze w obronie. Transferowi udało się osiągnąć remis dopiero przy stanie 20:20, ponieważ znów zaczęła funkcjonować zagrywka. Była ona kluczem do wygrania tego seta (25:21) oraz całego meczu.

WP-Transfer - Fachowiec    3 : 0 (25:17, 25:15, 25:21)