sobota, 22 marca 2014

148. Trudna sobota

Dzisiaj nasza drużyna miała ciężki dzień. Rozegrała dwa mecze w fazie play-off.
Pierwszy mecz ze Stellą od samego początku nie zapowiadał emocji. O późniejszych wyczynach nie będziemy się jednak rozpisywać. Transferowcy z wielkim trudem wygrali spotkanie w trzech odsłonach:
- z przeciwnikiem
- sami ze sobą
- "z parkietem".
Punkty w setach nie do końca odzwierciedlają to, co się działo na boisku: 25:17, 18:25, 27:29, 25:15, 15:13. (WP-Transfer 3 : 2 Stella)
O ile zachowanie zawodników w pierwszym meczu można wytłumaczyć wczesną godziną rozgrywania, to w późniejszym spotkaniu z Domostawą ich postawa nie jest tak prosto wytłumaczalna. Na szczęście wejście Janka spowodowało mobilizację w drużynie i gra zaczęła się co nieco układać, co pozwoliło wygrać spotkanie 3:1 (28:26, 21:25, 25:13, 25:19).
Jeśli chodzi o dzisiejszych naszych przeciwników, duże wyrazy uznania dla drużyny Stelli za jej grę, a osłabionej ekipie Domostawy ( pięcioosobowy skład) należy pogratulować podjęcia walki.
Tym samym nasi awansowali dalej.

Widzieliśmy tez dwa ostatnie sety pojedynku Fachowca z U.R.B. Drużyny zażarcie walczyły (pojawiła się nawet żółta kartka), ale więcej szczęścia miała ekipa Fachowca wygrywając w tie-breaku i w całym meczu 3:2.