sobota, 10 stycznia 2015

159. Początek kolejki rewanżowej

Mimo pewnych niedogodności związanych m.in ze zmianą sal, wszystkie spotkania skończyły się dość szybko. Wyniki wyglądają następująco:

MARATON Straż Pożarna - SAMAX   (mecz przełożony)
ALFA BETA i OMEGA – LEŚNIK ALS Rudnik   0 : 3
SAMAX - VAMOS   3 : 1 (mecz z 17.01.2015)
STELLA – MONTAN STAL   3 : 0

Nasza drużyna zagrała dziś z Fachowcem. Mecz zaczął się z lekkim opóźnieniem.
Pierwszy i drugi set wyglądały podobnie - drużyny grały punkt za punkt na początku każdej z tych partii. Jednak od pewnego momentu WP-Transfer zdobywał przewagę kilku punktów, którą utrzymywał już do końca.
Trzeci set Fachowiec zaczął bardzo pewnie od dobrej zagrywki i bardzo szybko wyszedł na prowadzenie aż 8:1. Niestety zabrakło im koncentracji, a transferowcy powoli odrabiali starty i doprowadzili do remisu przy stanie 12:12. Fachowiec jeszcze podejmował walkę, ale nie mógł sobie poradzić z zagrywką naszej drużyny. Transfer wygrał trzeciego seta do 19 i cały mecz 3:0.

WP-Transfer - Fachowiec   3 : 0 (25:18, 25:18, 25:19)