sobota, 31 stycznia 2015

162. Mecz na szczycie

„Mecz na szczycie” odbył się dziś jako ostatni. Wcześniejsze dwa spotkanie zakończyły się wynikami 3:0 dla Strażaków i drużyny VAMOS. Mecz Stelli z Fachowcem został przełożony na inny termin.

Spotkanie WP-Transferu z Samaxem miało zadecydować, kto zostanie liderem ligowej tabeli.
Obie drużyny zjawiły się w szerokich składach i my oczekiwaliśmy dobrego spotkania.

Pierwszy set przebiegał pod znakiem walki punkt za punkt. W drugiej połowie Transfer zyskał kilka punktów przewagi i miał piłkę setową przy stanie 24:19. Wtedy coś w grze się „zacięło” i Samax zdobył 4 punkty z rzędu. Transferowi udało się zakończyć seta wynikiem 25:23.

Kolejne sety wyglądały podobnie, choć wydawało się, że Samax popełniał więcej błędów, głównie w polu serwisowym. WP-Transfer grał spokojniej i dokładniej, kontrolując tym samym całe spotkanie.