sobota, 24 stycznia 2015

161. Zacięty mecz z Montanem

Wszystkie wyniki oraz uaktualniony ranking wyjątkowo dziś jest już dostępny na blogu.

Mecze WP-Transfer z Montan Stal niemal zawsze należą do ciekawych i emocjonujących. Nie inaczej było dzisiaj, ponieważ pojedynek trwał 5 setów.

W pierwszej partii cały czas przewagę miała drużyna Montanu. Transfer w końcówce prawie wyrównał wynik, ale ostatecznie seta nie wygrał.
W kolejnym secie Transferowcy byli drużyną, która prowadziła. Przez kilka błędów doszło w końcówce do gry na przewagi w wyniku czego nasza drużyna przegrała 24:26.
Na trzeciego seta drużyna Transferu wyszła dużo spokojniejsza. Dzięki dobrej zagrywce i cierpliwości, nie pozwolili sobie na utratę kilku-punktowej przewagi i z łatwością wygrali set 25:16.
Podobnie wyglądała 4 partia, choć pod koniec Montan postraszył dwoma asami serwisowymi. Transfer wygrał 25:19.
Tie-break zaczął się od bardzo dobrej gry Montanu, który już na początku zyskał 2 punkty przewagi. Transfer szybko wrócił do gry, a dzięki dobrej zagrywce i mocnym atakom, zwyciężyli 15:11 w secie i 3:2 w całym meczu.