niedziela, 15 listopada 2015

173. Mecz z VAMOS

W sobotę, dwa pierwsze mecze skończyły się nie do końca spodziewanymi wynikami.
W pierwszym meczu tego dnia MARATON Straż Pożarna podejmował SAMAX. Strażacy walczyli w każdym setów i udawało im się odrobić stracone punkty. Dzięki temu doprowadzili do tie-breaka, ale w końcówce lepiej wypadł SAMAX i zwyciężył 3:2.

Spotkanie WP-Transfer z VAMOS zwiastowało niespodziankę. W pierwszym secie od początku przeważał VAMOS, a nasza drużyna miała spore problemy z przyjęciem przez co przegrała 18:25.
W drugim secie sytuacja zupełnie się odwróciła i na parkiecie dominowali "transferowcy", którzy łatwo zwyciężyli 25:16.
VAMOS w kolejnym secie wrócił do swojej dobrej gry. Dzięki trudnej zagrywce i skutecznym atakom, szybko zyskali dużą przewagę. W końcówce tej partii WP-Transfer zaczął odrabiać punkty i doprowadził do remisu. Jednak nie wykorzystał swojej szansy i przegrał 23:25.
Nie wypłynęło to dobrze na drużynę, pojawiło się też zmęczenie. Mimo walki w końcówce, nie udało się poprawić końcowego wyniku.
WP-Transfer odniósł tym samym drugą porażkę w tym sezonie.

WP-Transfer - VAMOS  1 : 3 (18:25, 25:16, 23:25, 21:25)

Czekamy wciąż na pozostałe wyniki, ale można powiedzieć już teraz jedno - szykuje się interesujący sezon.