niedziela, 22 listopada 2015

174. Mecz z KONZBUDem

Pierwszy, sobotni mecz zakończył się szybkim zwycięstwem VAMOS 3:0 nad MARATON Straż Pożarna, gdyż ci drudzy nie mieli dobrego dnia.

Następne było spotkanie odwiecznych rywali: WP-Transfer i KONZBUD (w poprzednim sezonie Montan Stal).
W pierwszym secie prowadzenie miała drużyna KONZBUD, a Transfer popełniał dużo błędów. W końcówce nawiązała się walka, a nasza drużyna odrobiła dużą stratę punktową. Jednak nie udało jej się wygrać tej partii, która zakończyła się wynikiem 25:23 dla KONZBUD.
W drugim secie do Transferu dołączył Tomasz Śmiszek, co wpłynęło pozytywnie na grę  drużyny. Zmniejszyli ilość błędów i bez problemów wygrali 25:16.
Kolejna partia była zacięta i żadna z drużyn nie zbudowała sobie większej przewagi niż 2 punkty. Wynik ważył się do końca seta, ale ostatecznie górą był Transfer wygrywając 25:23.
W czwartym secie od początku prowadził WP-Transfer. Przeciwnicy w pierwszej połowie trzymali kontakt punktowy, ale później nie udało nawiązać się im równorzędnej walki. Transfer spokojnie wygrał tą partię 25:16 i cały mecz 3:1.

WP-Transfer - KONZBUD   3 : 1 (23:25, 25:16, 25:23, 25:16)

Spóźnione życzenia imieninowe od redakcji bloga dla wczorajszego solenizanta, Janusza Rutkowskiego.