sobota, 28 listopada 2015

175. Spotkanie "na szczycie"

Dziś wszystkie mecze zakończyły się wynikami 3:0. Jedynie spotkanie Fachowca z MARATON Straż Pożarna zostało przełożone na inny termin. Rezultaty pozostałych meczów:
KONZBUD – STELLA 3 : 0
VAMOS – LEŚNIK ALS Rudnik 3 : 0

Ostatni pojedynek miał miejsce pomiędzy mistrzem i wicemistrzem poprzedniego sezonu, czyli drużynami Samax i WP-Transfer.
Od początku spotkania Transfer bardzo dobrze realizował swoją taktykę gry, zaś przeciwnicy ciągle gonili wynik. W trakcie tego seta trwała wyrównana walka, ale w końcówce transferowcy byli skuteczniejszy i zwyciężyli 25:19.
Kolejny set wyglądał podobnie, choć to nasza drużyna od początku nieznacznie prowadziła i wygrała 25:18.
Trzecia partia przyniosła najwięcej emocji. Początkowo drużyny szły "łeb w łeb", ale przez błędy Transfer pozwolił drużynie Samaxu odskoczyć na 4 punkty. Wiele wskazywało na to, że może być czwarty set, jednak w końcówce zawodnicy Samaxu zaczęli popełniać błędy w ataku. Transferowcy wykorzystali szansę i dzięki dobrym serwisom wyrównali wynik przy stanie 20:20. Emocje były do samego końca, a w trakcie trwania meczu było kilka długich wymian, które dzięki sprytowi i ograniu, na swoją korzyść rozstrzygał WP-Transfer. Ostatecznie to oni wygrali seta 25:23 i mecz 3:0.

WP-TRANSFER – SAMAX 3 : 0 (25:19, 25:18, 25:23)