poniedziałek, 25 kwietnia 2016

Drugi dzień i zakończenie VII Memoriału

Za nami VII Memoriał Tadeusza Duszyńskiego.
Dziś, w drugi dzień turnieju, rozegrano mecze o trzecie miejsce oraz mecze finałowe kobiet i mężczyzn.

Ze strony redakcji bloga pragniemy złożyć serdeczne gratulacje zawodniczkom i trenerom drużyn VEGA MOSiR I i II.
VEGA II po trzysetowym boju pokonała SMS Przemyśl i zajęła trzecie miejsce.

VEGA I w finale zmierzyła się z drużyną GÓRALKI Nowy Targ. Pojedynek był emocjonujący i zakończył się dopiero w tie-breaku. Pierwszy set dobrze zaczęły zawodniczki Nowego Targu, ale stalowowolska drużyna odrobiła straty i zwyciężyła. Dobrą grę VEGA przeniosła na drugą partię, jednak w końcówce zdarzył się przestój, a Góralki wykorzystały swoją szansę i doprowadziły do remisu w setach.
Trzeci set początkowo należał do Nowego Targu, ale przy głośnym wsparciu publiczności VEGA wróciła do gry i zwyciężyła w całym finałowym meczu 2:1.

Mecz o trzecie miejsce przebiegał w głośnej i radosnej atmosferze, a zmierzyły się w nim drużyny TSSPS Tarnobrzeg i BREL Myszków. Pojedynek zakończył się zwycięstwem tarnobrzeskiej ekipy.

Mecz finałowy nie przyniósł niestety wielu emocji. ADS WOLTA Warszawa zmierzyła się z naszą drużyną WP-Transfer. Od początku do końca przewagę miała warszawska drużyna, a transferowcy popełniali dużo błędów. Spotkanie zakończyło się zasłużony zwycięstwem zespołu ADS WOLTA.

Po zakończonych meczach miało miejsce rozdanie nagród przez dyrektora MOSiR, przedstawicieli Rady Miasta Stalowa Wola i powiatu stalowowolskiego oraz członka zarządu PWZPS Adama Madeja.
Wręczono nagrody indywidualne oraz pamiątkowe dyplomy, puchary i medale poszczególnym drużynom.

Mamy nadzieję, że wkrótce napiszemy szczegółowo kto jaką nagrodę otrzymał i jaka jest ostateczna kolejność wszystkich drużyn.