sobota, 16 kwietnia 2016

Mecz sparingowy i zakończenie ligi SWVA 2015/2016

Dziś rozegrane zostały ostatnie mecze sezonu 2015/2016. W pierwszym meczu, MARATON Straż Pożarna pokonała bez straty seta Fachowiec (25:20, 25:13, 25:17).
W kolejnym spotkaniu Konzbud zmierzył się ze Stellą. Niewiele brakło, by drużyny rozegrały tie-break, ale Konzbud odrobił starty w czwartym secie i zwyciężył 3:1 (25:14, 21:25, 25:16, 25:22).

WP-Transfer rozegrał zaś mecz sparingowy z tarnobrzeską drużyną. Zespoły ustaliły rozegranie 3 setów do 21 punktów. Dla Transferu była to forma przygotowania przed zbliżającym się Memoriałem. Każda z partii była dość wyrównana, ale w końcówkach przeciwnicy byli skuteczniejsi w ataku.
Ekipa z Tarnobrzega zwyciężyła 3:0 (23:21, 21:18, 21:19).

Po meczu nastąpiło rozdanie nagród dla poszczególnych drużyn. Puchary, dyplomy i medale wręczył dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.